Урохолум — ода Вашим ниркам!

Присвячується Всесвітньому дню нирки.

З метою привернути увагу громадськості до глобальної загрози, яку представляє хронічна хвороба нирок для здоров'я людства, Міжнародні організації виступили з пропозицією щорічно кожен другий четвер березня відзначати Всесвітній день нирки. Вперше він був проведений в 2006 році.

Інфекції сечовивідної системи поступаються за своєю поширеністю тільки інфекціям верхніх дихальних шляхів. Наскільки важливі нирки для людини, і чим загрожує «втрата нирки» знає кожен, від малого до великого. А ,ось, як зберегти нирки здоровими і як не стати ворогом свого здоров'я знають не всі.

  1. Не запускайте хворобу! У першу чергу важливо не пропускати тривожні сигнали організму: болі в попереку, внизу живота, підвищення температури тіла, порушення сечовипускання не проходять самі по собі, а переходять у хронічну форму. Цистити та пієлонефрити дійсно дуже поширені — вони займають друге місце серед всіх мікробних захворювань.
  2. Пийте «правильну воду»! Чим багатша питна вода мінералами, тим вище ризик утворення каменів. У районах, де висока мінералізація води, більше людей хворіють на сечокам'яну хворобу, а де люди використовують джерельну воду, така проблема практично не зустрічається. Камені самостійно не зникають, за винятком уратних, які можна розчинити. Пісок («кристали») може з’являтися та зникати, якщо дотримуватися дієти та приймати профілактичні препарати.
  3. Ведіть здоровий спосіб життя! Тютюн, алкоголь, дуже серйозні вороги нирок. Причому пасивне куріння не менш шкідливо.
  4. Правильно харчуйтесь! Прислухайтеся до свого організму — якщо ви здорові, і до порад лікаря — якщо маєте проблемні нирки. Найчастіше при хворобах нирок призначають дієту № 7 і № 14.
  5. Приділіть особливу увагу профілактиці! Самі по собі нирки — ідеальний фільтр організму, самоналагоджувальна система, яка формувалася тисячоліттями. Але всьому ідеальному іноді потрібна підтримка. Саме такою підтримкою є рослинний препарат УРОХОЛУМ®, створений Житомирської фармацевтичною компанією «Вішфа». У його складі є натуральні компоненти (10), виділені з плодів моркви дикої, листя ниркового чаю, трави споришу, кукурудзяних рилець, квітів бузини чорної, трави хвоща польового, шишок хмелю, березових бруньок, трави звіробою, листя м'яти перцевої. Така різноманітність активних речовин дозволяє надати цілий ряд сприятливих ефектів для збереження здоров'я сечовивідних шляхів і нирок.

Будьте здорові! Бережіть свої нирки!

Повернутися назад