Відгуки

Шановні відвідувачі!

Ваші питання, побажання, зауваження або коментарі стосовно препарату Урохолум надсилайте за допомогою наведеної нижче форми. Ми будемо раді відповісти Вам.

 

Усі відгуки


 • 15 Июнь 2012 :

  Сечокам'яною хворобою сьогодні страждають уже до 5% населення. За прогнозами фахівців, ця цифра, на жаль, буде рости і далі, так як дане захворювання безпосередньо пов'язане з тим, що ми п'ємо і їмо. Повсюдне забруднення грунту погіршує склад води, в тому числі питної. Рафіновані продукти і консерви...не забезпечують нас вітамінами, а їх недолік (особливо вітамінів А і В) сприяє «відкладанню» каменів у нирках.

 • 8 Сентябрь 2012 Антон:

  Лично мне помогает. Очень качественный препарат, а главное не дорогой!

 • 19 Февраль 2013 Анастасія:

  Препарат хороший,призначила лікар,був цистит за 5 днів все минулось

 • 10 Июнь 2013 Анна:

  Приймаю препарат курсом 3 тижні,маю помітні покращення - цистит вже не турбує. Також Урохолум зручний у використанні - форму 25 мл було зручно носити з собою у сумочці і брати в дорогу.

 • 19 Февраль 2015 Микола:

  Придбав препарат за порадою фармацевта. Не жалкую. Препарат дійсно ефективний. Має приємний смак та дотупну ціну. Раджу звернути увагу.

 • 23 Февраль 2015 Леся:

  Препарат урохолум принимала при цистите,по 15 капель за 15-30 минут до еды.По инструкции написано,что можно разводить в небольшом количестве воды,но так-как ритм работы не позволял,то иногда принимала урохолум,капая под язык.Результатом лечения урохолум удовлетворена.Теперь рекомендую всем при заболеваниях мочеполовой системы.И еще -очень приятная цена на курс лечения.

 • 22 Май 2015 Виталий:

  Здравствуйте. На УЗИ моей беременной жене (6ой месяц) сказали, что у нее увеличены почки и врач приписал Урохолум. Но в противопоказаниях к нему написано, что нельзя принимать при беременности и в период кормления грудью. Как быть? Может стоит обратиться к другому врачу? Заранее спасибо, Виталий.

Напишіть відгук