Цистит

Цистит — це одне з найпоширеніших захворювань сечостатевих органів, при якому відбувається запалення стінки сечового міхура. Лікування циститу у жінок – особливо часта проблема. Хворіють на цистит в основному жінки, так як через певні анатомічні особливості жіночого організму, вони мають більш короткий і широкий сечовивідний канал, по якому інфекція потрапляє в сечовий міхур значно легше, ніж у чоловіків.

В деяких випадках спровокувати розвиток циститу може патологічний процес, що почався в кишечнику, з яким сечовий міхур пов'язаний так само тісно, як і зі статевими органами, і лімфатичними судинами. Іноді цистит,як ускладнення,виникає внаслідок таких хвороб, як грип, тонзиліт, гайморит, фурункульоз, коли бактерії проникають в сечовий міхур з потоком крові. Так що, як правило, завжди в основі такого неприємного захворювання, як цистит, лежить інфекція, збудником якої може бути кишкова паличка, протей, стафілокок, різні грибки, трихомонади та інші мікроорганізми.

Але так як слизова оболонка сечового міхура має значну стійкість до інфекції, одного інфікування зазвичай недостатньо для розвитку циститу. А тому нерідко перші симптоми захворювання відчуваються тільки після переохолодження, перевтоми, виснаження, а також після важких захворювань або операцій, порушення відтоку і застою сечі, які в свою чергу можуть виникнути на фоні деяких інших захворювань сечостатевих органів.

Потреба в лікуванні циститу у чоловіків виникає не так часто, як правило, тільки при хронічному запаленні сусідніх органів (передміхурової залози, кишечника, сечівника, яєчка і його придатка).

Захворювання починається гостро. Головний його прояв — часте і болюче сечовипускання, що супроводжується болем ще й в надлобковій ділянці. Інтенсивність болю при сечовипусканні наростає і набуває майже постійного характеру.

У важких же випадках захворювання підвищується температура, з'являється нудота, блювання, сеча стає непрозорою, з молочним відтінком.

Лікування циститу повинно бути найбільш оптимальне. Важливо,щоб препарат чинив протизапальну, діуретичну, анальгезуючу дію і при цьому був безпечним та ефективним. Такі властивості мають трави у складі Урохолуму.