Нефрит

Нефрит — це група запальних захворювань нирок, які відрізняються причинами запалення і ділянками органу, залученого в патологічний процес. Нефрити вражають ниркові клубочки, канальці і інтерстиціальну ниркову тканину. Виділяють первинні нефрити і вторинні нефрити (виникають в результаті іншого захворювання, наприклад, цукрового діабету).

Основні види нефриту:

  • Гломерулонефрит;
  • Пієлонефрит;
  • Інтерстиціальний нефрит.

Гломерулонефрит — це запалення нирок аутоімунної природи, при якому відбувається ураження переважно ниркових клубочків, в меншій мірі канальців. Гломерулонефрит протікає у вигляді гострого або хронічного процесу з повторними загостреннями і ремісіями. Хронічна форма захворювання є найбільш частою причиною хронічної ниркової недостатності.
Первинні гломерулонефрити розвиваються через порушення структури нирок. Вторинні гломерулонефрити виникають найчастіше після перенесеної ангіни, пневмоній, тонзилітів, інфекцій верхніх дихальних шляхів, скарлатини. Оскільки процес аутоімунний, захворювання неухильно прогресує. Хворий відчуває слабкість, головний біль, нудоту, спрагу. Він бістро худне і страждає проносами. Язик та шкіра стають сухими.

Пієлонефрит — це запалення нирок, викликане бактеріальною інфекцією. Відбувається ураження ниркової балії (пієліт), чашочок і паренхіми нирки). Пієлонефрит — це найпоширеніший вид нефриту. Захворюванням частіше страждають жінки молодого та середнього віку. Інфекція проникає в нирки або через кров, та висхідним шляхом — з уретри і сечового міхура. Пієлонефрит може протікати як у гострій, так і в хронічній формі. Ознаки гострого пієлонефриту включають в себе біль в поперековій ділянці, підвищення температури тіла і нудоту.

Інтерстиціальний нефрит — це запалення нирок, при якому відбувається ураження проміжної тканини і ниркових канальців, а також порушення функціонування нирок. Захворювання викликається вірусом вітряної віспи, кору і т.д., вакцинацією, банальною бактеріальною флорою, токсичними лікарськими препаратами.

При цьому серйозному захворюванні необхідне комплексне лікування. Важливе місце займають фітопрепарати. Рослинні компоненти чинять протизапальну, спазмолітичну, анальгезуючу, дезінтоксикаційну, кровоспинну дію, зменшують набряки, знижують артеріальний тиск,нормалізують обмін речовин. Всі рослинні складові,які володіють вищенаведеними ефектами,поєднались у препараті Урохолум