Уретрит

Уретрит — це запалення сечовипускного каналу (уретри), яке викликається, в основному, бактеріями або вірусами. Симптоми уретриту включають в себе болюче сечовипускання, виділення з уретри, почервоніння і злипання країв її зовнішнього отвору. Уретритом хворіють як жінки, так і чоловіки. Захворювання може протікати без симптомів або з маловираженими симптомами. У чоловіків прояви уретриту, унаслідок анатомічних особливостей, більш відчутні.

Якщо не лікуватися, інфекція може поширитися з уретри на інші органи — сечовий міхур у жінок, простату, яєчка у чоловіків. Можлива поява звуження сечовипускного каналу (стриктура уретри). Крім того, гострий уретрит може перейти в хронічну форму. Хронічний уретрит лікується набагато складніше, при цьому термін остаточного одужання значно затягується.

Причиною захворювання можуть бути статеві інфекції, такі як гонорея, хламідіоз, уреаплазмоз, трихомоніаз, герпес (так звані специфічні уретрити). В даному випадку зараження відбувається при незахищеному статевому контакті з хворою людиною. Неспецифічні уретрити виникають через умовно-патогенну мікрофлору, до якої відносяться стрептококи, стафілококи, кишкові палички, а також різного роду гриби.

Розвитку уретриту сприяє зниження імунітету стінки сечовипускного каналу. Умовно-патогенні бактерії постійно потрапляють в уретру з шкіри або кишечника. Особливо сильний закид інфекції відбувається при статевому акті. Але зазвичай імунітет успішно справляється з бактеріями. Запалення виникає при зниженні захисних механізмів стінки уретри. Цьому сприяє переохолодження, важкі фізичні навантаження, вживання в їжу гострої та солоної їжі, алкоголю.

Зрідка зустрічаються неінфекційні уретрити, які викликаються ушкодженнями сечівника, алергічними реакціями, змінами обміну речовин. Уретрит може виникати при сечокам'яній хворобі, коли камінь або пісок ранять стінки уретри. Досить рідко причиною уретриту може бути потрапляння інфекції в уретру по кровоносних і лімфатичних судинах з знаходяться в організмі вогнищ запалення.

При уретриті важливо підібрати оптимальне лікування. Важливо,щоб препарат чинив протизапальну,діуретичну,кровоспинну, анальгезуючу дію і при цьому був безпечним та ефективним. Такі властивості мають трави у складі Урохолуму.