Урохолум - здорові нирки і нічого зайвого!


Що перетворює печеру в прекрасне підземне царство? Безумовно, хемогенні утворення або, простіше кажучи, камені, які за рахунок своїх химерних форм створюють ілюзію казки. Але, якщо в печерному світі це природно і красиво, то в організмі людини каменям робити нічого. Від такої «прикраси» нирки і сечовий міхур відмовилися б з великим задоволенням.

Запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів, які є основною причиною зведення «кам'яних стін», не тільки вкрай болісно переносяться, але і просто небезпечні для життя. Це пов'язано з тим, що на сечовивідну систему природою покладені найважливіші функції: виведення продуктів метаболізму, синтез біологічно активних речовин, регулюючих кроветворення і артеріальний тиск, водно-сольовий обмін і pH крові. Не дивно, що, маючи такі потужності «в управлінні», нирки є незамінною ланкою в роботі всього організму. Проблема посилюється тим, що ознаки запалення легко сплутати із симптомами ГРВІ або грипу. А це якраз ті стани, з якими люди полюбляють боротися самотужки.

Слід пам'ятати, що наявність таких симптомів, як біль у попереку, набряки, болючість або дискомфорт при сечовипусканні - це привід звернутися до лікаря. А, щоб полегшити симптоми вже зараз, потрібно придбати ефективний і безпечний препарат. Бажано з групи рослинних засобів, які відомі своїм комплексним впливом на організм при дуже скромному переліку протипоказань та побічних ефектів. Оптимальним варіантом у даному випадку буде комбінований рослинний препарат «Урохолум» виробництва компанії Vishpha, призначений для лікування гострих і хронічних захворювань нирок і сечового міхура. Головною перевагою препарату є вдало підібрана комбінація з 10 рослинних компонентів, дія яких покриває практично всі напрямки патологічного процесу в сечовивідній системі.

В одному лікарському засобі поєдналися плоди моркви дикої, листя ортосифона, кукурудзяні стовпчики з рильцями, квіти бузини чорної, хвощ польовий, супліддя хмелю, березові бруньки, звіробій, трава споришу і листя м'яти перцевої. Звичайно, такий багатий склад за рахунок вмісту ефірних олій, фенолкарбонових кислот, фталідів і гіркот забезпечує максимальний терапевтичний ефект.

«Урохолум» застосовується для того, щоб роздробити і вивести з організму камені і пісок, зменшити больовий синдром, усунути запальний процес, зняти набряки тканин. Завдяки дії цього препарату підвищується згортання крові, зменшується кровоточивість, що супроводжує процес проходження піску та каміння. Також з його допомогою виводяться з організму сечова кислота, сечовина і хлориди, нормалізується артеріальний тиск.

Нарешті, «Урохолум» сприяє зниженню рівня інтоксикації організму і покращує загальне самопочуття хворого. Безумовною перевагою препарату «Урохолум» є його натуральність (єдина допоміжна речовина в складі - етанол). Відсутність консервантів і барвників дозволяє уникнути алергічних проявів і свідчить про високий профіль безпеки засобу. Важливо і те, що препарат має доказову базу. Його ефективність була доведена дослідженнями на базі кафедри урології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, а також Донецького національного медичного університету ім. М. Горького. Зручна форма випуску у вигляді приємних на смак крапель в упаковках об'ємом 25 і 40 мл дозволяє легко корегувати дозу ліків. А поєднання протимікробної і протизапальної дії дає можливість застосовувати «Урохолум» для лікування і профілактики цілого ряду захворювань сечовивідної системи.

Рослинний препарат «Урохолум» - надійний супутник у боротьбі за здоров'я нирок!


Повернутися назад


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я