Uroholum

Технологія виробництва препарату

Виробництво поділяється на 3 етапи:

1. На першому етапі — ми проводимо ретельний відбір лікарської рослинної сировини для крапель Урохолум та контролюємо її вирощування. У складі препатату містяться як дикорослі рослини, так і культивовані. Перші ми привозимо з екологічно чистих районів, де природні умови дозволяють зберегти у рослинах максимум корисних речовин.
Вирощування культивованих рослин відбувається в найбільш оптимальних природних умовах — це дозволяє контролювати рівень та кількість активних та корисних компонентів.

2. Суть другого етапу виробництва в тому, щоб під ретельним контролем, подрібнити та сформувати рослинну суміш. Кожен з десяти компонентів подрібнюється індивідуально до різних розмірів. Таким чином при екстракції отримуються тільки необхідні активні інгредієнти, а баластні речовини,які містяться в рослинах, ігноруються.


3. Власне екстракція відбувається під час третього етапу виробництва. Кожна лікарська рослинна сировина має свої анатомо-морфологічні особливості, які потребують певних фізичних факторів впливу, що і було враховано при розробці технології екстракції. Це дає можливість отримати гармонізований за складом комплекс біологічно активних речовин. Високотехнологічне обладнання та інноваційний, спеціально розроблений метод екстракції, дозволяють зберегти максимум активних компонентів, які чинять терапевтичний ефект.
Безумовно, під час усього триетапного процесу виробництва, досвідчені фахівці здійснюють контроль технології та якості готової продукції.
Ефективність та безпечність отриманих крапель Урохолум грунтовно вивчена та доведена доклінічними та клінічними дослідженнями.Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я