Урохолум! Природа лікує нирки? Звичайно!


Не секрет, що тільки частина населення в нашій країні, та й у будь-якій іншій, має медичну освіту. Ці фахівці знають практично все про наш з вами організм. Вони можуть сказати, де знаходяться нирки, з чого вони складаються і які функції виконують, а також чому при їх захворюванні можуть з'явитися набряки або піднятися тиск. І найголовніше, хранителі клятви Гіппократа допомагають повернути нам втрачене здоров'я. Однак, виписуючи препарати для лікування, вони не завжди обґрунтовано пояснюють свій вибір. А, хворий з подивом дивиться на отриманий список хитромудрих назв ліків і дивується — як же вони допоможуть стати здоровим?

Адже часто саме елементарного пояснення, яким чином препарат допомагає боротися з хворобою, не вистачає для того, щоб пацієнт впевнено виконував призначення лікаря і боровся за своє здоров'я. Крім того, багато хто з нас настільки зайнятий, що у разі потреби відразу йде в аптеку, а тому зрозуміла інформація про принцип дії ліків допомагає не мучити фармацевтів сотнями запитань і легко вибрати потрібний засіб. Тому цього разу ми хочемо «простою мовою» поговорити про препарат УРОХОЛУМ®, який призначають для лікування захворювань сечовидільної системи і жовчовивідних шляхів.

УРОХОЛУМ® створений на рослинній основі. У ньому міститься відразу 10 лікарських трав: плоди моркви дикої, листя ортосифону (ниркового чаю), трава споришу (горця пташиного), кукурудзяні рильця, квіти бузини чорної, трава хвоща польового, шишки хмелю, березові бруньки, трава звіробою, листя м'яти перцевої.

Що дає така кількість трав в одному флаконі? Ми отримуємо можливість охопити практично всі патологічні процеси в сечовидільній системі. Так, одні з трав допомагають зняти запалення і біль, інші — розчинити камені, а треті — завдяки сечогінній дії вивести їх з організму. Аналогічна ситуація відбувається з каменями і в жовчовивідних шляхах.

Ви можете запитати: «При чому тут камені, якщо у мене пієлонефрит?» Однак, не варто забувати, що іноді саме запалення тканини нирок може спровокувати розвиток сечокам'яної хвороби (яка за своєю суттю характеризується наявністю конкрементів у сечовивідних шляхах) і ниркової кольки. Бувають і зворотні ситуації — камінь тисне на навколишні тканини і заважає нормальному відтоку сечі, тому в організмі починають накопичуватися рідина і продукти обміну (у тому числі і токсичні), а бактерії успішно розмножуються. І ось результат — розвиток запалення в нирках, ранкові набряки на обличчі і підвищення тиску. І навіщо ж доводити до цього організм? УРОХОЛУМ®, завдяки комплексному поєднанню трав, допомагає не тільки боротися з основним захворюванням, але і запобігає розвитку його ускладнень. Це — свого роду лікування плюс профілактика в одному флаконі.

Крім того, лікарські рослини, що входять до складу УРОХОЛУМУ, діють у всіх частинах сечовидільної системи. Тому, цей препарат допомагає впоратися з гострим і хронічним запаленням в нирках (нефрит, пієлонефрит), сечовому міхурі (цистит), сечівнику (уретрит). УРОХОЛУМ® можна застосовувати для профілактики утворення каменів у сечовивідних шляхах при сольовому діатезі, а також для їх виведення при сечо-, нирково- та жовчокам'яних хворобах.

Для нас захворювання є трагедією ще і з тієї причини, що воно стає додатковою статтею витрат у сімейному бюджеті. Через те, що УРОХОЛУМ® виробляється на території нашої країни фахівцями Житомирської фармацевтичної компанії «Вішфа», він має відносно низьку вартість і не вдарить по вашому гаманцю.

Лікар або фармацевт може не розповісти всього вищеописаного, однак тепер Ви будете знати, чим вони керувалися при виборі препарату УРОХОЛУМ ® — це одна відповідь на безліч питань, в яких ви тепер підковані не гірше фахівців!


Повернутися назадСамолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я