Урохолум — сила природи для ваших нирок!


Внутрішній рельєф

Якщо для формування гори потрібні мільйони років, то камені в організмі людини утворюються набагато швидше і можуть з'явитися як у п'ятирічної дівчинки, так і у літнього чоловіка.

Іноді цей процес проходить непомітно, але частіше люди з нирковокам'яною та сечокам'яною хворобою стають заручниками симптомів, серед яких — ниркова колька (нападоподібний біль, спричинений каменем ,який виникає раптово після їзди, тряски, рясного прийому рідини, особливо алкоголю), біль в попереку, нудота, блювання, кров у сечі, набряки і т.д.

Подібний «букет» з різними варіаціями супроводжує практично всі запальні захворювання нирок і сечовивідних шляхів — основну причину «каменепаду» в організмі і абсолютного лідера серед урологічних патологій у світі.

Крім фізичних і моральних страждань ниркові недуги несуть серйозну загрозу для життя людини. Це як раз той випадок, коли вираз «незамінних немає» дуже далекий від істини.

Адже саме сечовидільна система, що складається з двох нирок, пари сечоводів, сечового міхура і сечівника, відповідає за виведення продуктів метаболізму, в тому числі сечовини, аміаку, лікарських речовин, надлишку глюкози, гормонів, води, амінокислот та інше.

Крім того, від нирок залежить синтез біологічно активних речовин, що регулюють кровотворення, артеріальний тиск і згортання крові. Нарешті, нирки у відповіді за водно-сольовий обмін і pH крові.

В результаті фільтрації, реабсорбції і секреції нирки утворюють сечу — гіперосмолярний розчин, що накопичується в сечовому міхурі.

В цілому сечовидільна система забезпечує стабільність внутрішнього середовища організму, і будь-яке порушення в її роботі може призвести до фатальних наслідків. Небезпечна застуда

Так, при запаленні нирок процес виділення може видозмінитися: потрібні речовини виводяться з організму, шкідливі, навпаки, залишаються. В результаті розвиваються такі небезпечні захворювання, як згадана вище сечокам'яна хвороба, хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит, ниркова недостатність та інше.

Запалення вражає чашково-мискової систему нирок, канальці нирок, переходячи на клубочки і судини нирок. Найбільш частим збудником є кишкова паличка, рідше зустрічаються стафілококи і ентерококи.

Запалення сечовивідних шляхів, як правило, виникає в результаті бактеріального зараження. Зазвичай має висхідний характер, тобто починається з уретри, а потім поширюється на сечовий міхур і вище. До запальних захворювань сечовивідних шляхів відносяться цистит, уретрит,пієлонефрит.

Розвитку запальних процесів в сечовидільній системі сприяє те, що сеча, в ідеалі стерильна, може служити середовищем для мікроорганізмів, при цьому нирки мають слабку опірність щодо патогенних мікробів. Промоклі ноги, переохолодження організму, недолікований тонзиліт, перенесена нещодавно застуда або інше інфекційне захворювання — будь-який з цих факторів може стати причиною запалення нирок чи сечовивідних шляхів. Хитрі симптоми

Симптоми ниркових захворювань часто легко сплутати з ознаками застуди чи грипу. Навіть, для лікарів вони зовсім не очевидні без спеціальних досліджень, ключовим з яких є аналіз сечі. Що вже говорити про самих хворих, 75% з яких, згідно зі статистикою, самостійно «призначають» собі терапію при застудних захворюваннях або головному болю. Обидва ці стани можуть маскувати ниркові хвороби. Злий жарт із таким хворим може зіграти і бажання «збити» субфебрильну температуру, прийняту за прояв ГРВІ.

Проте лікування неможливо без ліків. Вирішивши самостійно «розібратися» з проблемою, пацієнт обов'язково приходить в аптеку. Біль в попереку, набряки, болючість або дискомфорт при сечовипусканні, порушення процесу спорожнення сечового міхура — будь-який з цих симптомів серйозний привід порекомендувати відвідувачу аптеки звернутися до лікаря-нефролога. А також запропонувати препарат, здатний полегшити стан при одному з запальних захворювань сечовидільної системи, не нашкодивши організму. Гра в команді

Саме таким засобом є абсолютно натуральний фітопрепарат «Урохолум» виробництва компанії Vishpha, для лікування запалення нирок і сечовивідних шляхів, а також пов'язаних з ними неприємних симптомів.

До складу препарату «Урохолум» входять 10 компонентів (ефірні масла, гіркоти, фталіди, фенолкарбонові кислоти), які взаємодоповнюють і посилюють дію один одного:

Краще від природи

Показання для застосування препарату «Урохолум» — це лікування гострих і хронічних форм захворювань нирок і сечового міхура (пієлонефрит, нефрит, нефроз, сольові діатези, цистит, пієлоцистит), гострих і підгострих калькульозних пієлонефритів і холециститів, сечокам'яної,нирковокам’яної, жовчнокам'яної хвороб, а також дискінезії жовчовивідних шляхів.

«Урохолум» випускається у вигляді приємних на смак крапель у стандартній (25 мл) і економічній (40 мл) упаковках.

Великим плюсом даного засобу є можливість використовувати його не тільки для лікування, а й для профілактики запальних захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Тим більше, що склад виключно з рослинних компонентів (єдиною допоміжною речовиною є етанол,) свідчить про високий профіль безпеки препарату, завдяки чому препарат можна відпускати без рецепта. Ефективність лікарського засобу «Урохолум» доведена в клінічних дослідженнях.

Максимальний ефект в лікуванні та профілактиці запалень нирок і сечовивідних шляхів, повне охоплення всієї симптоматики, при цьому дбайливе ставлення до організму — саме такий підхід необхідний у терапії запальних захворювань сечовидільної системи. І саме «Урохолум» може його забезпечити. Так, і найважливіше: з препаратом «Урохолум» гори — це просто гори. І ніяких неприємних асоціацій. З глибини століть

На давньоєгипетських папірусах збереглися записи про те, як жерці займалися лікуванням нетримання сечі, затримки сечовипускання та інших ниркових недуг.

У давньоіндійських документах ,описані методи лікування нирок за допомогою рослинних речовин і маслянистих субстанцій з додаванням невеликої кількості овечої сечі. Про цілющі властивості багатьох рослин для лікування ниркових захворювань знали древні китайці, давньогрецькі та римські лікарі.

Але, по-справжньому, вивчив і систематизував знання про хвороби нирок Гіппократ (460-370 рр.. до н.е.). Він зміг детально описати будову сечостатевої системи і висловив ряд припущень про каменеутворення в нирках — гіпотез багато в чому правильних.


Повернутися назад



Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я