Урохолум — природна нефротерапія!


Запальні захворювання сечовивідних шляхів займають провідне місце в сучасній урології. В умовах підвищеної резистентності патогенної мікрофлори до традиційних антибактеріальних препаратів, збільшення частоти запальних захворювань, особливо актуальним стає пошук і розробка схем адекватної комплексної антибактеріальної терапії із застосуванням препаратів рослинного походження.

Захворювання нирок — це нерідко тривалі страждання, що викликають порушення працездатності і, в ряді випадків, мають несприятливий прогноз. Велика роль у розвитку даного роду патологій належить безконтрольному вживанню лікарських препаратів, в умовах широкого аптечного асортименту та інформаційного забезпечення фармацевтичної сфери. Доведений токсичний вплив на нирки цілого ряду лікарських препаратів (сульфаніламідів, кортикостероїдів, антибіотиків, пероральних контрацептивів та ін.)

При порушенні функцій нирок в організмі відбувається дисбаланс корисної і патогенної мікрофлори, в наслідок чого ,легше відбувається інфікування сечовивідних шляхів, що призводить до розвитку таких захворювань як: сечокам'яна хвороба, пієлонефрит, гломерулонефрит, хронічна ниркова недостатність, цистит. Запалення вражає чашково-мискову систему нирок, канальці нирок, переходячи на клубочки і судини нирок. Найбільш частим збудником запалення нирок є кишкова паличка, рідше зустрічаються стафілококи і ентерококи.

Потрібно відзначити, що такого роду захворювання достатньої підступні, тому що їх прояви не завжди безпосередньо вказують на справжню причину захворювання. Наприклад, якщо судити про симптоми хронічного запалення нирок (періодичне підвищення температури, нічна пітливість, землистий колір шкіри, підвищена стомлюваність, зниження апетиту, підвищення артеріального тиску), їх можна віднести до різного роду патологій, навіть до ГРВІ. І, взявшись за самостійне лікування можна тільки погіршити перебіг хвороби, що може призвести до необоротних наслідків.

На щастя, на сьогоднішній день існують препарати, які давно зарекомендували себе як ефективні засоби корекції даного роду захворювань і, що важливо, безпечні в застосуванні. Таким є комбінований фітопрепарат Урохолум від компанії Vishpha. Будучи абсолютно натуральним, він проявляє високий фармакологічний ефект щодо лікування таких захворювань, як пієлонефрит, цистит. Не останнє місце препарат займає і в корекції сечокам'яної хвороби. Потрібно сказати, що лікування цієї патології має певні труднощі, тому що існує безліч причин ,які її викликають , від визначення яких залежить і вибір фармакотерапії. Найчастіше це можуть бути порушення обміну речовин: фосфорно-кальцієвого, щавлевої кислоти, сечової кислоти та інше. Важливими чинниками утворення сечових каменів є інфекції та порушення функції регулярної ліквідації знову утвореної сечі з нирок і сечовивідних шляхів. Розлади фосфорно-кальцієвого обміну бувають обумовлені деякими ендокринними захворюваннями, пошкодженням кісток, надмірним надходженням в організм вітаміну D, тривалим прийомом лугів і солей кальцію(наприклад, при непомірному вживанні мінеральної води), тобто надмірним виділенням нирками кальцію і фосфору, при цьому утворюються камені ,які називають фосфатами. Урохолум ж, з компонентами,які входять у його склад ,а саме,з екстрактом дикої моркви, горця пташиного, кукурудзяних рилець і хвоща польового здатний розчиняти камені в нирках, чинити спазмолітичний ефект, підвищувати згортання крові і зменшувати кровоточивість, яка може супроводжувати проходження піску та каміння.

Свій позитивний ефект Урохолум проявляє і в лікуванні циститу-запаленні сечового міхура, який проявляється такими симптомами ,як прискорене сечовипускання або біль при сечовипусканні і супроводжується запаленням слизової оболонки сечового міхура, порушенням його функції і змінами у складі сечі. Захворювання має, в основному, бактеріальну природу, у зв'язку з чим актуальним є наявність біофлавоноїдів у складі Урохолуму. Ці біологічно активні речовини (БАР) інгібують бактеріальну гіалуронідазу, внаслідок чого обмежується поширення бактерій в тканинах, а діуретичний ефект перешкоджає розмноженню патогенних мікроорганізмів. Сечогінну дію в препараті виявляють березові бруньки, хвощ польовий і ортосифон,які до того ж знімають набряки та нормалізують артеріальний тиск, сприяють виведенню з організму сечовини, сечової кислоти і хлоридів. Діуретичний ефект забезпечується фенолкарбоновими кислотами, що входять до складу вищезазначених рослин. При потраплянні в просвіт ниркових канальців вони створюють високий осмотичний тиск, при цьому значно знижується реабсорбція води та іонів натрію.

Важливе значення Урохолум займає і в лікування пієлонефриту — запального захворювання, що порушує функцію і структуру нирок. В даному випадку позитивний ефект мають ефірні масла, що входять до складу препарату. Вони забезпечують протизапальну, діуретичну, бактерицидну і жовчогінну дію, нормалізують тонус гладкої мускулатури верхніх сечовивідних шляхів і жовчного міхура.

Також до складу Урохолуму входить бузина чорна, яка знижує загальний рівень інтоксикації організму і в цілому поліпшує стан організму хворого.

Шишки хмелю, м'ята перцева, звіробій мають анестезуючий ефект, знімають запалення, проявляють анальгезуючу та седативну дії.


Повернутися назад



Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я